Europawkomrce1194148062

Pielgrzymka do Częstochowy

DSC1608

15 września na jasnogórskich wałach zgromadzili się licznie członkowie NSZZ “Solidarność” z całej Polski. Nie zabrakło oczywiście związkowców z "Solidarności" Pracowników Volvo Polska.

Wycieczka ze szkoleniem związkowym

Miło nam poinformować, że Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska podjęła decyzję dotyczącą zorganizowania dla członków NSZZ „Solidarność” szkoleń połączonych z wycieczką.

Nowa forma działalności ma na celu budowanie świadomości pracowników na temat roli związków zawodowych w kształtowaniu dialogu pomiędzy partnerami społecznymi a zarządem zakładu.

Szkolenia są dedykowane dla wszystkich członków NSZZ „Solidarność” Volvo Polska.

Na szkolenia zapisujemy się w następującej kolejności:

- Członkowie Komisji Zakładowej i Rewizyjnej.

- Członkowie związku, którzy biorą czynny udział w różnego rodzaju akcjach organizowanych przez związek - mają pierwszeństwo.

- pozostali członkowie związku

- Członkowie rodzin, osoby towarzyszące (ponoszą pełny koszt wyjazdu).

Pierwsze takie szkolenie odbędzie się w terminie 21-22 września 2019r.

W przypadku większego zainteresowania będą prowadzone zapisy na kolejne terminy.

Uczestnicy szkolenia – wycieczki (członkowie NSZZ „Solidarność”) pokrywają koszty związane z zakupem biletów na zwiedzanie, oraz ubezpieczenie.

Członkowie rodzin, (osoby towarzyszące) - ponoszą pełny koszt wyjazdu.

Program szkolenia połączonego z wycieczką

Więcej artykułów…

1. ZAPROSZENIE
© 2020 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.