wojnakomorka

Wycieczka ze szkoleniem związkowym

Miło nam poinformować, że Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska podjęła decyzję dotyczącą zorganizowania dla członków NSZZ „Solidarność” szkoleń połączonych z wycieczką.

Nowa forma działalności ma na celu budowanie świadomości pracowników na temat roli związków zawodowych w kształtowaniu dialogu pomiędzy partnerami społecznymi a zarządem zakładu.

Szkolenia są dedykowane dla wszystkich członków NSZZ „Solidarność” Volvo Polska.

Na szkolenia zapisujemy się w następującej kolejności:

- Członkowie Komisji Zakładowej i Rewizyjnej.

- Członkowie związku, którzy biorą czynny udział w różnego rodzaju akcjach organizowanych przez związek - mają pierwszeństwo.

- pozostali członkowie związku

- Członkowie rodzin, osoby towarzyszące (ponoszą pełny koszt wyjazdu).

Pierwsze takie szkolenie odbędzie się w terminie 21-22 września 2019r.

W przypadku większego zainteresowania będą prowadzone zapisy na kolejne terminy.

Uczestnicy szkolenia – wycieczki (członkowie NSZZ „Solidarność”) pokrywają koszty związane z zakupem biletów na zwiedzanie, oraz ubezpieczenie.

Członkowie rodzin, (osoby towarzyszące) - ponoszą pełny koszt wyjazdu.

Program szkolenia połączonego z wycieczką

BILETY NA KONCERT LEGENDY ROCKA

Region Dolny Śląsk NSZZ Solidarność zaprasza na koncert WROCK FOR FREEDOM, który odbędzie się 31.08.2019 r. w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu

Cena biletów dla członków związku:

miejsca stojące 40 zł.

Bilety można zamówić w biurze Komisji Międzyzakładowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 lipca (do wtorku).

Pieczęć 3 ZAPROSZENIE

W imieniu Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska serdecznie zapraszam wszystkich członków naszej organizacji na ogólne zebranie informacyjne z poczęstunkiem, które odbędzie się w dniu 12 lipca 2019r (piątek) o godz. 14.30 do 18.00, na terenach zielonych Volvo Polska.

Przed rozpoczęciem zebrania będzie wydawany posiłek. Dla każdego uczestnika przewidziane jest 1 kiełbasa, 1 karczek, zupa gulaszowa, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym, dwa napoje chłodzące 0,5l.

W celu zabezpieczenia posiłków prosimy o zrobienie na wydziałach list członków związku, którzy chcą wziąć udział w zebraniu i dostarczenie ich do biura Solidarności do dnia 9 lipca 2019r. Zgłoszenia można dokonać indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., lub telefonicznie 71/30 21 795.

Członków związku pracujących w tym dniu na II zmianie chcących skorzystać z poczęstunku, prosimy o zgłaszanie się w biurze Solidarności, na e-mail lub telefonicznie.

Porządek i rozpoczęcie zebrania o godz. 14.30.

1. Powitanie i poczęstunek.
  2. Sprawozdanie za okres styczeń 2018 – czerwiec 2019r.
  3. Przedstawienie informacji dotyczących PPK (ekspert Jerzy Płaza),
  4. Wystąpienie Przewodniczącego Zarządu Regionu Dolny Śląsk Kazimierza Kimso.
  5. Wolne wnioski.
  6. Zamkniecie zebrania.

Serdecznie zapraszamy.

Komunikat Międzyzakładowego Zebrania Delegatów NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o. (2)

Komunikat

Komisja Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o. informuje, że do czasu wyjaśnienia z Zarządem Volvo Polska sp. z o.o. promowania społeczności LGBTQ+, które miało miejsce w dniach 5-6 czerwca 2019r nie będą udzielane żadne informacje, oraz wywiady na zewnątrz spółki.

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność”

Pracowników Volvo Polska sp. z o.o.

Więcej artykułów…

1. Komunikat Prezydium (19)