Wybory w Simoldes Plasticos sp. z o.o. (2)

Komunikat nr. 2 z dnia 13.02.2024r

Międzyzakładowej Komisji Wyborczej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o dla Oddziału NSZZ „Solidarność” Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.

Z uwagi na liczne sygnały od członków związku dotyczące utrudnień w dotarciu na głosowanie w wyborach Delegatów w dniu 13 lutego 2024 roku spowodowanych strajkiem rolników, oraz podtopieniami niektórych dróg lokalnych, Międzyzakładowa Komisja Wyborcza postanawia przedłużyć termin głosowania na Delegatów.

Urna do głosowania na Delegatów zostanie wystawiona w dniu 15 lutego 2024r. od godz. 5.20 do godz. 6.20 i od godz. 13.10 do godz. 14.30 przed główną bramą do zakładu Simoldes.

Przewodniczący MKW                                                              Sekretarz MKW

Bogusław Jurgielewicz                                                                   Piotr Bartków