TS162018okladka2

O nas

Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność" Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu została zarejestrowana 12 września 1996r. Od początku swojego istnienia związek zawodowy w zakładzie służy pracownikom pomagając w rozwiązywaniu ich problemów i pośrednicząc w rozmowach pomiędzy nimi, a pracodawcą.

Związek zawodowy w imieniu pracowników negocjuje z kierownictwem Volvo Polska regulaminy pracy, wynagradzania oraz świadczeń socjalnych w których określone zostały zasady i stawki wynagradzania. Takie kwestie jak godziny nadliczbowe, premie, świadczenia świąteczne, urlopowe oraz indywidualna pomoc socjalna.

Mocno zaangażowaliśmy się w rozwój działalności Społecznej Inspekcji Pracy (SIP).

Staramy się również urozmaicać codzienne życie pracowników organizując różnego rodzaju imprezy integracyjne, rekreacyjne, turystyczne i sportowe.

ŚWIADCZYMY POMOC W ZAKRESIE

- Prawa Pracy,

- Świadczeń Socjalnych,

- Regulaminu pracy, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych oraz BHP

Dla nas, dla Ciebie, pracują doświadczeni i przeszkoleni związkowcy, ekonomiści i prawnicy.

Ściśle współpracujemy z Państwową Inspekcją Pracy

Jeśli masz problemy, wątpliwości, czujesz się z różnych względów zagrożony

PRZYJDŹ DO NAS SPRÓBUJEMY CI POMÓC.

© 2018 Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.