Wycieczka do Karpacza Simoldes Plasticos

ZNACZEKSIMOLDES1 Wang

Wycieczka do Karpacza członków Solidarności Simoldes Plasticos (30 września 2023r).

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Oddział Simoldes Plasticos zaprasza członków związku i ich rodziny do wzięcia udziału w wycieczce rodzinnej do Karpacza.

Termin wycieczki:
30 września 2023r.

Wyjazd: 30 września  (sobota) Jelcz Laskowice (parking centrum sportu) o godzinie 6.30, 6,45 Oława przystanek autobusowy ul. B. Chrobrego (nie daleko Kwadraciaka).

Powrót: 30 września wyjazd z Karpacza około godziny 17.00.

W wycieczce mogą wziąć udział członkowie związku NSZZ „Solidarność” oraz członkowie ich rodzin (współmałżonek oraz dzieci uczące się do 25 roku życia, partner, partnerka).

Koszt wycieczki:

20 zł od osoby - jest to kaucja, która zostanie zwrócona w autobusie,

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, przez wysłanie wiadomości sms zgłoszenie u Przewodniczącej Izabeli Mądry lub Katarzyny Reut do dnia 25 września 2023r.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń wycieczka zostanie odwołana

Izabela Mądry - Przewodnicząca