41 PIELGRZYMKA LUDZI PRACY DO CZĘSTOCHOWY

Częstochowa 20232

- Wyjazd z Wrocławia o godz. 6.30 parking nr. 1 Volvo ul Mydlana 2.
- Jelcz Laskowice, parking Centrum Sportu i Rekreacji, o godzinie 7.00

Powrót: 17 września wyjazd z Częstochowy około godziny 16.00.

godz. 11.00 – Uroczysta Msza Święta na szczycie Jasnej Góry.

Koszt:
Zakup cegiełki na Stowarzyszenie Charytatywne im. Kazimierza Michalczyka w kwocie 5 lub 10zł. (Cegiełki można nabyć przy zapisach).

Zgromadzone środki przeznaczane są na pomoc dla pracowników Volvo (Stowarzyszenie im. Kazimierza Michalczyka).

Koszt wynajmu autokaru zostanie pokryty ze środków Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”.

W pielgrzymce mogą wziąć udział osoby niezrzeszone w tym przypadku koszt wynosi 50zł (wpłaty należy dokonać na wskazane konto przez organizatora).

Jak się zgłosić?
1) zgłoszenia przyjmowane są w biurze Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność" Pracowników Volvo Polska – tel. 71/3021795 (pokój nr 011, parter w budynku wartowni nr 1
2) lub pocztą elektroniczną (
11 wrzesień 2023 – ostateczny termin zapisów.

Bogusław Jurgielewicz – przewodniczący