jtemplate.ru - free extensions for joomla

Aktualności

Historia

Tygodnik Solidarność

tysolpl

Dolnośląska Solidarność

block04

Przekażmy 1% podatku

1

Galeria

Komunikat z posiedzenie Komisji Międzyzakładowej

W dniu 24 sierpnia 2022r odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o.

Podczas posiedzenia zostały omówione tematy:

  1. zmiana godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy;

 Stanowisko NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. zostało przekazane do Zarządu Spółki przed urlopami (można znaleźć je na naszej stronie internetowej) do chwili obecnej nie mamy odpowiedzi.  

2praca zmianowa;

 NSZZ „Solidarność” po wystąpieniu do Zarządu VPI z pytaniem od kiedy może być wprowadzona praca na jedną zmianę, otrzymała zwrotną informację, że na chwilę obecną nie ma takich planów.     

 3. Dodatek na dojazdy;

 Dalsze rozmowy w tej sprawie mają rozpocząć się z początkiem września. O jakichkolwiek ustaleniach będziemy informować w odrębnych komunikatach.

 

4. Biesiada Solidarności Volvo 3 września,

 Na chwilę obecną na biesiadę wpłaciło stosunkowo mało osób. Wpłata jest potwierdzeniem udziału w imprezie, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na loterię.

Uwaga!!! W poniedziałek 29 sierpnia br. musimy potwierdzić ilość osób w firmie cateringowej. Więc proszę nie zwlekać z wpłatami.

5. Pielgrzymka do Częstochowy 18 września,

 Zbliża się 40. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasna Górę, która odbędzie się w dniu 18 września 2022r. W załączeniu plakat i list od przewodniczącego Piotra Dudy.

pielgrzumak

Drodzy Przyjaciele!

Zbliża się 40. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Jak zawsze w trzecią sobotę i niedzielę września spotkamy się w Częstochowie, aby modlić się u tronu Jasnogórskiej Pani, dziękując za opiekę i prosząc o wsparcie. Jak zawsze przybędziemy tam z naszymi sztandarami, manifestując swoje przywiązanie do wiary i Kościoła. Pielgrzymka ludzi pracy to duchowy testament naszego Patrona błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, który zapoczątkował wrześniowe pielgrzymowanie w najczarniejszym okresie naszej historii, dając w zniewoleniu nadzieję i wewnętrzną wolność. Stąd hasło tegorocznej pielgrzymki: „Księże Jerzy – jesteśmy tu, aby wypełnić Twój testament”.

Serdecznie   zapraszam   w   imieniu   Komisji   Krajowej   do   udziału   w   40.   Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ludzi Pracy na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-18 września. Stańmy razem do wspólnej modlitwy, w której udział weźmie również Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Szczęść Boże „Solidarności”.

 

Zapisy w biurze NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o.

 

 

© 2023 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.

Jak przystąpić2