WROCK FOR FREEDOM 26 i 27 sierpnia 2022 r.

Tradycyjny już festiwal wROCK for Freedom 2022  odbywać  się będzie w tym roku w rytmie punk rocka oraz przebojów znanych już kilku pokoleniom publiczności.

26  i 27 sierpnia w Centrum Historii Zajezdnia,  na terenie byłej zajezdni autobusowej, w miejscu gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się wrocławska "Solidarność", bawić się będziemy wspólnie z  legendami polskiego rocka lat 80' oraz legendami punk rocka.

Przed wrocławską publicznością wystąpią 26 sierpnia THE EXPLOITED, DEZERTER, KSU i LENIWIEC a 27 sierpnia KRZYSZTOF CUGOWSKI z Zespołem Mistrzów, URSZULA oraz KOBRANOCKA.

Dobra zabawa przy muzyce łączącej pokolenia gwarantowana!

Podczas festiwalu wROCK for Freedom pamiętać będziemy o naszych sąsiadach zza wschodniej granicy. W ramach akcji Solidarność z Ukrainą, w czasie koncertów, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy z przeznaczeniem na pomoc walczącej Ukrainie.

Punks not Dead Plakat1

Cena za Bilety:

STOJĄCE - 50 zł dla Członków Związku

............................................................................................................................................

Legendy polskiego rocka Plakat1

Cena za Bilety:

STOJĄCE - 50 zł dla Członków Związku

SIEDZĄCE- 90 zł dla Członków Związku na zamówienie

Bilety NA OBA KONCERTY do nabycia w Sekretariacie Regionu Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" w terminie

od 20 czerwca do 8 lipca 2022 r.  ( od 11 lipca do 3 sierpnia przerwa urlopowa) następnie od 4 sierpnia do 25 sierpnia 2022 r.

lub do wyczerpania puli biletów.