wROCK for Freedom - Stand with Ukraine!

plakat ukraine plakat

Koleżanki i Koledzy!

Zapraszamy na specjalną edycję festiwalu wROCK for Freedom!

Stand with Ukraine! - to hasło koncertu , którym chcemy dać  wyraz solidarności z walczącą Ukrainą i przybyłymi do Polski naszymi sąsiadami, którzy znaleźli tu schronienie.

11 czerwca w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej, w miejscu  gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się wrocławska "Solidarność", zagrają:  LECH JANERKA, HURT, JELONEK, KONIEC ŚWIATA  oraz ukraińska ATMASFERA.

Po godz.22.00 koncert przeniesie się do Starego Klasztoru gdzie wystąpią  BETHEL i polsko - ukraińska HOVERLA.

Koncert wROCK for Freedom - Stand with Ukraine! to również podziękowanie dla tysięcy wolontariuszy, którzy pomogli i nadal pomagają w przyjęciu rodzin szukających schronienia przed wojną.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc walczącej Ukrainie.

Stand with Ukraine! - Spotkajmy się we Wrocławiu!

Bilety do nabycia w Sekretariacie Regionu Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" pok. 124 u kol. Karoliny Tomczak  po wcześniejszym kontakcie e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź telefonicznym pod nr 605 067 077.

Cena: Biletu: 50 zł dla Członków Związku;

Bilety i wejściówki są  ważne na oba koncerty!!!

Zapraszamy!

Ze związkowym Pozdrowieniem

Kazimierz Kimso

Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność"