Wycieczka do Zakopanego

images                                                                                                Komunikat

Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o.

Dotyczy: wyjazdu szkoleniowo - wycieczkowego dla członków NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o.

Wrocław – Zakopane.

Miło nam poinformować, że Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska podjęła decyzję dotyczącą zorganizowania dla członków NSZZ „Solidarność” szkoleń połączonych z wycieczką.

Nowa forma działalności ma na celu budowanie świadomości pracowników na temat roli związków zawodowych w kształtowaniu dialogu pomiędzy partnerami społecznymi a zarządem zakładu.

Szkolenia są edytowane dla wszystkich członków NSZZ „Solidarność” Volvo Polska.

Pierwszy termin szkolenia : 21-23 sierpnia 2020r  koszt 160zł dla członka związku pozostałą część kosztów pokrywa NSZZ "Solidarność”

Członkowie rodzin, osoby towarzyszące (ponoszą pełny koszt wyjazdu 320zł).

W przypadku większego zainteresowania będą prowadzone zapisy na kolejne terminy.

Jak się zgłosić?

W trybie pilnym wysłać sms na numer telefonu 609 010 106 lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkow HYRNY znajdujący się w samym centrum Zakopanego przy ul. Józefa Piłsudskiego 20, zaledwie 5 min spacerem od Krupówek.

W cenie:

• Dwa noclegi w pokojach z łazienką i TV,
  • Śniadanie i grill w drugim dniu pobytu,
  •  Śniadanie w dniu wyjazdu
  • Sala konferencyjna lub miejsce pod prelekcję przy zadaszeniu grillowym,
  • Opłata miejscowa,
  • Nielimitowany dostęp do basenu i sali aerobowej.