Komunikat Prezydium (26)

Logo02

Szanowne koleżanki i koledzy, Pracownicy Volvo Polska.

Wszyscy walczymy z pandemią koronawirusa, który każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachować rozwagę i zastosować się do wszystkich zaleceń wydanych przez osoby odpowiedzialne za nasze zdrowie.

W obliczu tej sytuacji za pośrednictwem mediów dostajemy coraz więcej sygnałów, że w szpitalach, zakaźnych zaczyna brakować środków ochrony dla lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. To właśnie oni są teraz najbardziej narażeni na zarażenie się śmiertelnym wirusem.

W zaistniałej sytuacji w poczuciu wzajemnej odpowiedzialności Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. postanowiła przeznaczyć kwotę 10.000zł na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Równocześnie z dniem dzisiejszym rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy wśród pracowników Volvo Polska, współpracowników i wszystkich ludzi, którzy mają potrzebę niesienia pomocy innym.

Pieniądze można wpłacać na konto: Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. ul. Mydlana 2, 51-502 Wrocław

nr. konta 85 1020 5242 0000 2602 0198 7916

z dopiskiem: cele statutowe koronawirus.

Na naszej stronie internetowej www.solidarnoscvolvo.pl będziemy na bieżąco informować o zebranych środkach, które zostaną przekazane na konto celowe Szpitala.

Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem wirusa pokonamy sprawiając, że niemożliwe staje się możliwe.

Ze związkowym pozdrowieniem Bogusław Jurgielewicz

Link do komunikatów YouTube: