popieuszkokomrka

Komunikat Międzyzakładowego Zebrania Delegatów NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o. (2)

Komunikat

Komisja Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o. informuje, że do czasu wyjaśnienia z Zarządem Volvo Polska sp. z o.o. promowania społeczności LGBTQ+, które miało miejsce w dniach 5-6 czerwca 2019r nie będą udzielane żadne informacje, oraz wywiady na zewnątrz spółki.

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność”

Pracowników Volvo Polska sp. z o.o.