uniawkomortce

Komunikat Prezydium (18)

Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. informuje, że uzgodniono z Zarządem Volvo Polska mediatora w prowadzonym sporze zbiorowym.

Informujemy, że pierwsze rozmowy z udziałem mediatora rozpoczną się w tygodniu 15stym. Dzień, godzina i miejsce mediacji do uzgodnienia. NSZZ „Solidarność” zadeklarował pełną gotowość i dyspozycyjność w rozmowach mediacyjnych, które powinny doprowadzić do porozumienia satysfakcjonującego obie strony.

Pikieta 2019 02

Link – relacja z manifestacji, która odbyła się 4 kwietnia pod Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu.

Wszystkim koleżankom i kolegom z Solidarności Volvo wielkie podziękowania za liczny udział w Proteście.

Idziemy razem do przodu!!!

Solidarność Volvo

Ze związkowym pozdrowieniem