jtemplate.ru - free extensions for joomla

Aktualności

Tygodnik Solidarność

uniawkomortce

Galeria

Historia

OpenFinance

OF 205489 SolidarnoscBan 200x800 ET 01

Komunikat Prezydium (9)

 niepodległość

Organizatorem Konkursu Plastycznego jest Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. Zgłoszenia do 5 listopada 2018r.

 

Patronat: Volvo Polska Sp. z o.o.

Uczestnicy Konkursu, wykorzystując swoją kreatywność i oryginalność, przedstawią, dowolną techniką plastyczną swoją wizję 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie dzieci/wnuki pracowników Volvo Polska Sp. z o.o., pracowników tymczasowych oraz pracowników zatrudnionych na umowę cywilno-prawną, w następujących kategoriach wiekowych: 

- dzieci przedszkolne - dzieci szkół podstawowych - gimnazjaliści

Prace konkursowe przekazują Organizatorowi  rodzice dzieci-autorów doręczając do biura Solidarność Volvo (budynek wartowni nr. 1 pokój 011 tel. 71/302 17 95) do dnia 5 listopada 2018 roku.

Lista laureatów ukaże się na stronie internetowej solidarnoscvolvo.pl, oraz na intranecie Volvo Polska do 30 listopada 2018r. 

  Osoby nagrodzone i wyróżnione wraz z opiekunami zostaną zaproszone telefonicznie na uroczystość wręczenia nagród.

Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatorów i nie podlegają zwrotowi. Zostaną one wyeksponowane na specjalnej wystawie, zorganizowanej na terenie Volvo Polska.  Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do eksponowania i publikowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo poddania najlepszych prac pod licytację. Uzyskane środki finansowe z licytowanych prac zostaną przekazane na Stowarzyszenie Charytatywne im. Michalczyka z przeznaczeniem na pomoc dla pracowników Volvo Polska.

Regulamin Konkursu w załączniku.

Niezbędna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (w załączeniu).

 

 

 

 Regulamin

 Pisemna zgoda opiekunów

© 2019 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.

fb.com/solidarnosc.volvo

OpenFinance na Facebooku