SPÓR ZBIOROWY ZAKOŃCZONY

Podczas negocjacji strony uzgodniły podwyżkę wynagrodzeń dla wszystkich pracowników Volvo Polska we Wrocławiu w wysokości średnio 5% oraz wdrożenie od 1 września 2018 roku Programu dodatkowych świadczeń pozapłacowych zwanego Kafeterią, na które pracodawca przeznaczył 50 PLN netto miesięcznie na każdego pracownika (600 PLN netto rocznie). Kwota ta stanowi odpowiednik średnio ok. 1% dodatkowego budżetu podwyżkowego dla pracownika.

Szczegółowe informacje dotyczące porozumienia zostały wywieszone na tablicach informacyjnych, oraz opublikowane na intranecie.