TS422018okladka

Komunikat Prezydium Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska.6/2018

Prezydium Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. informuje, że w dniu 12 kwietnia 2018r rozpoczęły się rokowania w ramach istniejącego sporu zbiorowego pomiędzy Zakładową Organizacją Związkową  NSZZ „Solidarność” a Zarządem Volvo Polska Sp. z o.o.

Przez czas trwania rokowań nie będą wydawane komunikaty do pracowników.

Ze związkowym pozdrowieniem

© 2018 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.