Wycieczka do Pragi

Praga

Wycieczka odbędzie się w dwóch wariantach.

Wariant 1 Wyjazd z Wrocławia: 2 grudnia 2017r (sobota) godz. 4.30 parking nr. 1

Powrót: 2 grudnia przyjazd do Wrocławia ok. godz. 22.30

Cena: 140zł od osoby

Cena obejmuje:

• rejs statkiem(2h) po Wełtawie z kolacją na pokładzie w formie bufetu.

• opiekę pilota/przewodnika

• ubezpieczenie Kl i NNW

Program wycieczki:

Spacer po mieście rozpoczniemy od Hradczan z Katedrą św. Wita. Przejdziemy na słynny Most Karola i Stare Miasto ze słynnym zegarem Orloj. Udział w jarmarku adwentowym w Rynku a także na Nowym Mieście. Następnie dwugodzinny rejs statkiem po Wełtawie i obiad lub kolacją na pokładzie w formie bufetu: powitalny drink-becherovka, dania z wieprzowiny, drobiu, ryby, knedliki, makaron, pieczone ziemniaki, bogaty wybór przystawek, sałatka, surówki, a na deser ciasto i owoce.

Wariant 2

Wyjazd z Wrocławia: 2 grudnia 2017r (sobota) godz. 6.00 parking nr. 1

Powrót: 3 grudnia 2017r ( niedziela) przyjazd do Wrocławia ok. godz. 20.00

Cena 240zł

Cena obejmuje:

• rejs statkiem(2h) po Wełtawie z kolacją na pokładzie w formie bufetu.
  • 1 nocleg w Pradze w hotelu pokoje 2-3 osobowe z łazienkami

• 1 śniadanie bufetowe

• opieka pilota

• przewodnika

• ubezpieczenie Kl i NNW

Program wycieczki:

1 dzień: Wyjazd z Wrocławia o o godzinie 06:00, przejazd do Pragi. Spacer po mieście z przewodnikiem rozpoczniemy od Hradczan z Katedrą św. Wita, przejdziemy na słynny Most Karola do Dzielnicy Żydowskiej. Następnie dwugodzinny rejs statkiem po Wełtawie z kolacją na pokładzie w formie bufetu: powitalny drink- becherovka, dania z wieprzowiny, drobiu, ryby, knedliki, makaron, pieczone ziemniaki, bogaty wybór przystawek, sałatka, surówki, na deser ciasto i owoce.Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych.

2 dzień: śniadanie w formie bufetu, wykwaterowanie, przejazd do centrum Pragi. Spacer po Starym mieście ze słynnym zegarem Orloj. Udział w jarmarku adwentowym w Rynku a także na Nowym Mieście.

W wycieczce mogą wziąć udział wszyscy pracownicy Volvo Polska oraz członkowie ich rodzin (współmałżonek oraz dzieci uczące się do 25 roku życia).

Jak się zgłosić? 1) zgłoszenia przyjmowane są w biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność" Pracowników Volvo Polska – tel. 71/3021795 (pokój nr 011, parter w budynku wartowni nr 1 2) lub pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.13 października – ostateczny termin wpłat na wskazane przez organizatora konto oraz podania danych osobowych (PESEL oraz adres – dotyczy osób, które nie uczestniczyły w wycieczkach zakładowych).

Wpłaty należy dokonać :  Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność" Pracowników Volvo Polska Sp. z o.o. ul Mydlana 2, 51-502 Wrocław nr. konta: 85102052420000260201987916 z dopiskiem cele statutowe Praga.