Wycieczka do Berlina dla pracowników Volvo Polska

Program wycieczki:

Wyjazd z Wrocławia planowany jest o godzinie 6:00 rano (parking nr. 1 Volvo Polska).
Przyjazd do Berlina (ok. godz. 10:30).
Zwiedzanie stolicy Niemiec z najważniejszymi punktami w wybranych dzielnicach dawnego wschodniego i zachodniego Berlina, krótki objazd i piesze zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczymy: Alexander Platz, Katedrę Berlińską, Wyspę Muzeum, Unter den Linden (jeden z głównych deptaków miasta); Bramę Brandenburską, fragmenty historycznego Muru Berlińskiego, Park Tiergarten, Kolumnę Zwycięstwa, Pałac Republiki, Reichstag – siedzibę niemieckiego Parlamentu, Fridrichstrasse oraz Plac Poczdamski.   Następnie czas wolny na słynnym berlińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym na Gendarmenmarkt, który znany jest od lat z promowania niemieckiej tradycji. Znajdziemy tam między innymi regionalne wypieki i specjały niemieckiej kuchni, grzane wino jak również dzieła sztuki ludowej i chóry prezentujące świąteczne interpretacje. W centralnym punkcie Jarmarku ustawiona jest gigantycznych rozmiarów świąteczna choinka rozświetlona blaskiem pięciu tysięcy światełek.
Wyjazd z Berlina planowany jest w godzinach popołudniowych (ok. godz. 18:00).
Powrót do Wrocławia w późnych godzinach wieczornych.

Do wzięcia udziału w wycieczce mają prawo wszyscy pracownicy Volvo Polska oraz członkowie ich rodzin (tj. współmałżonek oraz dzieci uczące się w wieku do 25-go roku życia posiadające ubezpieczenie rodzinne).

Aby w wycieczce mogli wziąć udział członkowie rodzin pracownik musi uczestniczyć w wycieczce.   Dzieci biorące udział w wycieczce muszą posiadać dowód osobisty lub paszport.

Koszt wycieczki dla pracownika, współmałżonka oraz dzieci w wieku do 25-go roku życia wynosi 45 zł/osobę (jest to koszt opieki pilota wycieczki – przewodnika, wstęp do Reichstagu oraz ubezpieczenie NNW i KL).    Koszty związane z przejazdem, tj. koszty wynajmu autokaru, zostaną pokryte ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Volvo Polska tel. 71/3021795 (pokój nr 011, na parterze w budynku wartowni nr 1) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Termin dokonania wpłaty na wskazane przez organizatora konto oraz podanie danych uczestników (PESEL, adres) upływa dnia 7 listopada 2016 r.

Liczba miejsc ograniczona!

W dniu wyjazdu każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport).
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: 71/3021795.