jtemplate.ru - free extensions for joomla

Aktualności

Tygodnik Solidarność

uniawkomortce

Galeria

Historia

OpenFinance

OF 205489 SolidarnoscBan 200x800 ET 01

 

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wraz z NSZZ Solidarność Volvo Polska pragnie zaprosić pracowników i ich rodziny do wzięcia udziału w rodzinnym wyjeździe Express Narty do Zieleńca i Czarnej Góry w terminach 19,26 stycznia i 2 luty 2019r  

W pięknej, zimowej atmosferze uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość skorzystania z jazdy na nartach pod okiem instruktora, jak również wybrać się na rodzinny spacer po najbliższej okolicy. 

Terminy wyjazdów: Zieleniec 19,26 stycznia i 2 lutego 2019r. (sobota), Czarna Góra 19,26 stycznia i 2 lutego 2019r. (sobota).

  Wyjazd z Wrocławia planowany jest o godzinie 6:15 rano (parking nr. 1 Volvo Polska). Powrót w godzinach popołudniowych (ok. godz. 16:30). Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych (ok. godz. 18:30-19:00). 

Organizator zakłada możliwość podstawienia autobusu również w Oleśnicy oraz w Jelczu-Laskowicach (jeśli byłoby większe zainteresowanie rozpoczęciem podróży z ww. miast).    Do wzięcia udziału w wycieczce mają prawo wszyscy pracownicy Volvo Polska oraz członkowie ich rodzin (tj. współmałżonek oraz dzieci uczące się w wieku do 25-go roku życia). 

W ofercie:

 • ubezpieczenie (NNW, KL, OC + narciarskie)

 • opieka pilota

 • kawa/herbata w drodze 

 • instruktor narciarski do dyspozycji grupy

  Koszt uczestnika:

  Wykupienie cegiełki na Stowarzyszenie Charytatywne im. Michalczyka z przeznaczeniem na pomoc dla pracowników Volvo 10zł dorośli, 5zł dzieci (cegiełki do nabycia w biurze Solidarność Volvo).    

  Zieleniec 95 zł/osobę, Czarna Góra 99 zł/osobę (jest to koszt całodniowego karnetu dla korzystających z tras zjazdowych) + 10 zł kaucji zwrotnej. Przy większej grupie osób wykupujących karnety przewidziane są zniżki od 10% do 15% w Zieleńcu i 25% w Czarnej Górze

  Koszty związane z przejazdem, tj. koszty wynajmu autokaru oraz pilota i instruktora zostaną pokryte ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  Zgłoszenia uczestników na wyjazd z podaniem danych (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania) przyjmowane są w biurze Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Volvo Polska tel. 71/3021795 (pokój nr 011, na parterze w budynku wartowni nr 1) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  Termin dokonania zgłoszeń na 3 dni przed wyznaczonym terminem wyjazdu do godziny 10.00.  

   UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.  

   

                                                                                                                                     Bożena Michońska

                                                                                                                                  Bogusław Jurgielewicz

 

 

© 2019 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.

fb.com/solidarnosc.volvo

OpenFinance na Facebooku