Wyszyński

XXXIX PIELGRZYMKA LUDZI PRACY DO CZĘSTOCHOWY

XXXIX PIELGRZYMKA LUDZI PRACY

JASNA GÓRA 19 WRZEŚNIA 2021r.

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska sp. z o.o. zaprasza członków związku i ich rodziny do wzięcia udziału w Pielgrzymce do Częstochowy.

Termin:
Wyjazd: 19 września (niedziela).

Wyjazd z Wrocławia o godz. 7.00 parking nr. 1.

Jelcz Laskowice, parking Centrum Sportu i Rekreacji, o godzinie 7.30

godz. 11.00 – Uroczysta Msza Święta na szczycie Jasnej Góry.

Powrót: 19 września wyjazd z Częstochowy około godziny 16.00

W Pielgrzymce mogą wziąć udział członkowie związku, oraz członkowie ich rodzin (współmałżonek, dzieci).

W przypadku wolnych miejsc w Pielgrzymce mogą wziąć udział osoby spoza związku (przybliżony koszt 50zł).

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność" Pracowników Volvo Polska – tel. 71/3021795 kom. 609 010 106 (osobiście pokój nr 011, parter w budynku wartowni nr 1, lub pocztą elektroniczną (

Ze związkowym pozdrowieniem

Plakat z programem pielgrzymki.

© 2021 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.