jtemplate.ru - free extensions for joomla

Aktualności

Historia

Tygodnik Solidarność

Wyszyński

Galeria

OpenFinance

OF 205489 SolidarnoscBan 200x800 ET 01

Open Finance finansową marką roku

 

Jest to już szósta edycja rankingu Gazety Finansowej „Finansowa Marka Roku”, którego celem jest nagradzanie silnych firm, wyróżniających się wizerunkiem i innowacyjnością w realizacji kampanii brandingowych. Jednocześnie, doceniane jest dopasowywanie palety produktów do współczesnych wymagań klientów i zmieniających się warunków makroekonomicznych. Finansowa marka roku to nagroda dla firm, które oferują produkty finansowe najwyższej jakości.

Nagroda została przyznana za zbudowanie nowoczesnej i otwartej na innowacje marki doradztwa finansowego. – Grupa Open Finance zawsze charakteryzowała się dużą elastycznością na zmiany makroekonomiczne i odważnym podejściem do dynamicznego rozwoju nowych gałęzi biznesu. Wsłuchiwanie się w oczekiwania klientów oraz adaptacja do zmian w gospodarce to kluczowe elementy z punktu widzenia zarządzania firmą. Od lat pozostajemy liderem w swojej branży – mówi Helena Kamińska, członek zarządu Open Finance.

Grupa Open Finance posiada w swojej ofercie produkty finansowe, ubezpieczeniowe, oszczędnościowe, inwestycyjne oraz nieruchomości . Firma należy do Związku Firm Doradztwa Finansowego. Open Finance jest największym w kraju pośrednikiem na rynku finansów, spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

© 2021 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.