Europawkomrce1194148062

ZAPROSZENIE NA KONCERTY W MARCU

abba

Region Dolny Śląsk NSZZ Solidarność zaprasza na koncert w Dzień Kobiet 2020 ABBA 99, Wrocław- 8 marca, godz.18.00 Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

W 1982 roku zespół ABBA rozpadł się, zostawiając miliony fanów w wielkim żalu za wspaniałą muzyką i cudowną atmosferą na koncertach. Ale Dancing Queen nadal tańczy z ABBA 99 – najlepszym w Europie tribut show kultowego zespołu ABBA.

Hity legendarnego szwedzkiego zespołu ABBA są każdemu dobrze znane. Z piosenkami takimi jak „Waterloo”, „Chiquitita”, „Dancing Queen”, „SOS”, Agnetha, Annifrid, Benny i Björn podbili listy przebojów na całym świecie.

Ceny biletów dla członków Związku:
Miejsc siedzące (trybuny): 60 zł.
miejsca stojące (płyta): 40 zł
Zgłoszenia i wpaty na bilety przyjmujemy w biurze Komisji Międzyzakładowej do 14.02.2020r.

bsuflera

Region Dolny Śląsk NSZZ Solidarność zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Budka Suflera w ramach trasy „Za Ostatni Grosz 2020”. Wrocław – 22 marca, godz.19.00 Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5

Trasa koncertowa „Za Ostatni Grosz 2020” to nie tylko tytuł płyty i utworu. To też jeden z ważniejszych symboli polskiej popkultury końca dwudziestego wieku. Muzyka Lipki, teksty Mogielnickiego i Dutkiewicza oraz opracowanie i wykonanie Budki Suflera namalowały artystyczny, piękny i prawdziwy obraz tamtych lat.
Oczywiście podczas koncertów nie może zabraknąć hitów takich jak „Bal wszystkich Świętych”, „Takie Tango”, „ Piąty Bieg”, „Twoje radio”, „Sen o dolinie”.
Ceny biletów dla członków Związku:
miejsca stojące: 60 zł

© 2020 Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Volvo Polska sp. z o. o.