Pieczęć 3 ZAPROSZENIE

W imieniu Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Volvo Polska serdecznie zapraszam wszystkich członków naszej organizacji na ogólne zebranie informacyjne z poczęstunkiem, które odbędzie się w dniu 12 lipca 2019r (piątek) o godz. 14.30 do 18.00, na terenach zielonych Volvo Polska.

Przed rozpoczęciem zebrania będzie wydawany posiłek. Dla każdego uczestnika przewidziane jest 1 kiełbasa, 1 karczek, zupa gulaszowa, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym, dwa napoje chłodzące 0,5l.

W celu zabezpieczenia posiłków prosimy o zrobienie na wydziałach list członków związku, którzy chcą wziąć udział w zebraniu i dostarczenie ich do biura Solidarności do dnia 9 lipca 2019r. Zgłoszenia można dokonać indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., lub telefonicznie 71/30 21 795.

Członków związku pracujących w tym dniu na II zmianie chcących skorzystać z poczęstunku, prosimy o zgłaszanie się w biurze Solidarności, na e-mail lub telefonicznie.

Porządek i rozpoczęcie zebrania o godz. 14.30.

1. Powitanie i poczęstunek.
  2. Sprawozdanie za okres styczeń 2018 – czerwiec 2019r.
  3. Przedstawienie informacji dotyczących PPK (ekspert Jerzy Płaza),
  4. Wystąpienie Przewodniczącego Zarządu Regionu Dolny Śląsk Kazimierza Kimso.
  5. Wolne wnioski.
  6. Zamkniecie zebrania.