Komunikat Prezydium (12)

1.     Ankieta przeprowadzona będzie od poniedziałku 11 marca 2019r do środy 13 marca 2019r.

2.     W ankiecie mogą wziąć udział wszyscy pracownicy zatrudnieni na produkcji, dotyczy również wszystkich obszarów związanych z produkcją Volvo Polska.

3.     W ankiecie mogą wziąć udział również pracownicy Agencji Pracy Tymczasowej świadczący pracę dla Volvo Polska obszarów produkcyjnych.

Instrukcja.

AKIETY - będą wydawane na stołówkach pracowniczych według poniżej podanego harmonogramu.

Ważne – zanim wypełnisz ankietę zapoznaj się z jej treścią. Część ankiety będzie skierowana tylko do członków NSZZ „Solidarność” i tą część wypełniają tylko członkowie związku.

Wypełnij ankietę według swoich poglądów i deklaracji, do których pamiętaj, że się zobowiązujesz.

Ankiety, na których znajdą się jakieś dopisane treści nie będą brane pod uwagę.

Harmonogram przeprowadzenia ankiety:

Poniedziałek 11 marca 2019r

- główna stołówka hali autobusowej (VPI) od godz. 9.50 do godz. 10.10

- stołówka na spawalni (hala po VCE) od godz. 9.55 do 10.05

- stołówka przy głównej lakierni i prototypowni od godz. 9.50 do 10.10

Poniedziałek 11 marca 2019r – pracownicy II zmiany

- główna stołówka hali autobusowej (VPI) od godz. 13.40 do godz. 13.55

Wtorek 12 marca 2019r

- główna stołówka hali autobusowej (VPI) od godz. 9.50 do godz. 10.10

Wyspa - stołówka od godz. 5.45 do godz. 6.15 i od godz. 13.40 do 13.55

Pracownicy, którzy z różnych przyczyn nie mogli wypełnić Ankiety, będą mogli to zrobić w biurze Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” na każdej przerwie w środę – 13 marca 2019r.

Biuro znajduje się w budynku wartowni nr. 1 pokój 011.

Ze związkowym Pozdrowieniem